Collection of machines used in offices isolated on white background

مرحله به مرحله با چاپ قوانین

چاپ آخرین مرحله در کار های شما محسوب می شود اما جزء اصلی ترین ها به حساب می آید . به این معنا که بعد از فکر کردن و رسیدن به ایده پس از آن طراحی و عکاسی آن نوبت به محصولات چاپی برای دیده شدن کار هایتان می رسد. چاپخانه قوانین جزء چاپخانه هایی است که از ایده تا چاپ با شما همراه است . در اصل این چاپخانه خدماتی را برای شما ارائه می دهد از جمله طراحی و مشاوره ، عکاسی و کارهای گرافیکی و چاپ با کیفیت و قیمت مناسب.

دستگاه های موجود در مجتمع چاپ قوانین :

مجتمع چاپ قوانین با بهره گیری از یک دستگاه افست ۴٫۵ ورقی ۴رنگ همزمان ، یک دستگاه افست ۲ورقی ۴ رنگ همزمان و دستگاه سلفون چسبی، برش، صحافی و… در خدمت شما مشتریان گرامی است و تمام تلاش خود را می کنند تا بهترین محصولات چاپی را در اختیار شما بگذارند.

طراحی گرافیک :

با حضور نرم افزارهای قدرتمند رایانه ای روز به روز به تعداد فعالان این حوزه افزوده می شود. اما تردید نیست که از طراحی کتاب، مجله، کاتالوگ، پوستر، فولدر، بروشور، لوگو، اوراق اداری، بیلبورد، کارت ویزیت وامثال آن تا طراحی مالتی مدیا و وب سایت، آنچه باعث می شود بیننده تحت تأثیر قرار بگیرد، میزان برخورداری از استانداردهای بصری و قالب گرافیکی مناسب است که بی مدد خبرگان و کارشناسان حاصل نمی شود.اطمینان داریم با در اختیار داشتن مجموعه ای از بهترین طراحان می توانیم آنچه شما طلب می کنید را زیباتر از تصور و بالاتر از انتظار شما خلق نماییم.

علاوه بر خدمات گرافیکی و چاپی گفته شده ، عکاسان ماهری در این مجتمع وجود دارد تا از محصولات و آنچه که مد نظرتان است به صطور حرفه ای عکس برداری شود .

خدمات مقوا و تاثیر آن بر محصولات چاپ قوانین :

شاید برای شما این سوال به وجود بیاید که ما برای چه باید از سایت مقوا استفاده کنیم و خرید کنیم ؟ حال که این چاپخانه خدماتی چون مشاوره و عکاسی را نیز ارائه می دهد؟ دراصل مقوا سعی در ارائه بهترین خدمات را برای شما دارد برای مثال شما می توانید محصولات مورد نظر خود را از مجتمع چاپ قوانین در سایت مقوا تهیه کنید و با انتخاب زمان تحویل با قیمت مناسب و کیفیت عالی تهیه کنید همچنین به طور همزمان می توانید تمامی چاپخانه ها را از نظر قیمت و کیفیت مقایسه کرده و بعد انتخاب کنید .


پاسخی بگذارید

12 نکته طلایی در طراحی کارت های ویزیتهمین الان یک اینفوگرافیک رایگان دریافت کنید

منو اصلی