92204

مجتمع چاپ مقدم همراه شما در تبلیغات

مجتمع چاپ مقدم در سال 1390 پا در عرصه تبلیغات گذاشت. در اصل فعالیت خود را ابتدا در تابلوسازی (برند نوین الکترونیک) و پس از آن چاپ بر روی اجسام شروع کرد .بعد از تلاش های پی در پی در طی 2 سال توانست در عرصه تابلوسازی حرفی برای گفتن داشته باشد.هنگامی که این مجتمع در ساخت تابلو سازی مشکل و چالشی برای خود ندیدند پا در عرصه چاپ و فرم بندی افست گذاشتند.هم اکنون طی گذشته 3 سال توانسته اند محصولات چاپی با کیفیت قیمت مناسب متناسب با نیاز مشتری تولید کنند .

خدمات مجتمع مقدم چیست ؟

مجتمع چاپ مقدم سعی در راحتی شما برای انتخاب محصولاتتان می کند. این مجتمع با ارائه خدماتی مثل ارسال رایگان،محصولات با کیفیت ،محصولات با قیمت مناسب و استفاده از ماشین آلات به روز و عالی را به شما ارائه می دهند تا با رضایت خاطر بتوانید از این مجتمع خرید خود را به عمل در آورید.

تاثیر مقوا بر مجتمع مقدم :

شاید برای شما بار دیگر این سوال پیش آید که چرا به طور مستقیم از خود چاپخانه خرید خود را نکنیم ؟خرید از سایت مقوا چه تاثیری برای ما دارد ؟ در اصل همان طور که گفته ایم این چاپخانه می تواند رقیب بسیار خوبی در ارائه محصولات چاپی برای دیگر چاپخانه ها باشد و در کیفیت و قیمت محصولات خود حرف اول را می زند اما مقوا برای ارائه خدماتی بهتر تلاش می کند از جمله مشاوره طراحی ، آموزش طراحی، صدور فاکتور آنی، خرید محصولات از سایت ما با همان قیمت چاپخانه و انتخاب زمان تحویل محصولات و …

مقوا تمام تلاش خود را کرده تا شما بتوانید محصولات خود را از بهترین چاپخانه ها تهیه کنید و همچنین خدماتی را برای شما ایجاد کرده است که در هیچ چاپخانه ای نمی توانید آن را پیدا کنید . همچنین محیطی را برای شما به وجود آورده تا بتوانید قیمت و کیفیت محصولات چاپخانه ها را با هم مقایسه کنید.

پاسخی بگذارید