به فروشندگاه آنلاین خدمات چاپ بپیوندید

پلتفرم اینترنتی استعلام و سفارش خدمات چاپ

ما سعی داریم تا ارتباطی بهتر و سریع تر بین مراکز خدماتی چاپ و مشتریان ایجاد کنیم

کم کردن هزینه های بازاریابی

پنل کاربری آسان و کاربردی

پشتیبانی 24/7

فروشندگان عزیز به سایت مقوا خوش آمدید

این پلتفرم اینترنتی برای فروش محصولات مراکز خدماتی چاپ و سفارش مشتریان به صورت آنلاین راه اندازی شده است که مراکز خدماتی چاپ و مشتریان را به صورت راحت و سریع به یکدیگر متصل می کند.

در پنل فروشندگان که مراکز خدماتی چاپ برای اشتراک گذاری و فروش محصولاتشان در سایت مقوا وارد می شوند،امکانات و ویژگی ها کاربردی را برای مراکز خدماتی چاپ در نظر گرفته است.
مراکز خدماتی چاپ با ثبت نام در پلتفرم مقوا باعث کاهش هزینه های بازاریابی و افزایش فروش آنها می شود. این مراکز بدون پرداخت هزینه ای هاست و دامنه رایگان دریافت می کنند که می توانند محصولاتشان را در سایت درج کنند و باعث دیده شدن و قرار گرفتن کنار رقبای معتبر خود و رقابتی سالم شوند و فروش خود را به راحتی افزایش دهند.

یکی دیگر از ویژگی های مقوا این است که باعث کاهش هزینه های محیط زیستی نظیر رفت و آمد مشتریان به مراکز خدماتی چاپ ،کاهش آلودگی هوا و ترافیک ،صرفه جویی در وقت و انرژی می شود.
افزون بر این مطالب، سایت مقوا امکاناتی برای مراکز خدماتی چاپ و مشتری فراهم می کند که شامل کد تخفیف و تبلیغات و … است که هزینه هایی که لازم است فروشندگان صرف بازاریابیشان کنند را به حداقل می رساند و باعث رشد صعودی در کسب و کارشان و افزایش مشتریان خود می شود.

امیدواریم با ثبت نام در سایت مقوا، یکه تاز این صنعت پرفروش و جذاب شوید.

برای سوالات بیشتر با ما تماس بگیرید