هر آنچه از چاپ میخواهید ما برایتان فراهم میکنیم. با متخصصین ما تماس بگیرید.

چاپخانه نقش الماس و روند موفقیت در صنعت چاپ

چاپخانه نقش الماس در سال 1381 به عنوان یک واحد کوچک خدمات پس از چاپ با بهره گیری از یک دستگاه چاپ سیلک نیمه اتوماتیک و یک دستگاه خشک کن یووی پا به عرصه چاپ نهاد. 

امروزه نقش الماس با سابقه ای طولانی به عنوان اولین چاپخانه تخصصی تولید فرم های عمومی و هم اکنون بزرگترین چاپخانه تخصصی تولید فرم های عمومی در خاورمیانه، نه تنها مجموعه ای از ماشین های چاپ پیشرفته است که مجموعه ای از اولین هاست.
اولین کارت ویزیت از جمله برجسته، طلاکوب، دورگرد، پی وی سی، فوری، اولین گارانتی کننده کارت ویزیت، اولین تولید کننده پکیج های مخصوص رستوران به صورت عمومی، اولین چاپخانه مکانیزه کشور، اولین چاپ آنلاین کشور، اولین محاسبه کننده اتوماتیک و آنلاین قیمت چاپ، اولین تولید کننده فرم های عمومی تراکت و ست اداری و…

مجتمع نقش الماس به عنوان  بزرگ ترین حامی مشتریان خود، ارزان ترین قیمت را در محصولاتی لحاظ کرده که بالاترین کیفیت را در نوع خود می توان گفت دارند. استفاده از بهترین کاغذ، بهترین جوهر، بهترین روکش در تولیدات این مجموعه به خوبی دیده می شود .

مرحله به مرحله با نقش الماس :


نقش الماس در سال های اولیه فعالیت های خود تنها خدمات پس از چاپ را ارائه می دادند اما با گذر زمان با پشتکار و سعی زیاد نه تنها کیفیت کاری خود را بالا بردند بلکه چاپخانه خود را راه اندازی کردند و توانستند یک مجتع منسجم چاپ و خدمات پس از چاپ که با ارزانترین قیمت و بیشترین تنوع و بهترین کیفیت پاسخ گوی نیاز مشتریان است را بر پا کنند.


آن ها نیاز به ماشین آلات بروز شده و کارکنان کار بلد و همچنین امکانات قبل و پس از چاپ و همچنین بهره گیری از دانش روز، امکانات نرم افزاری و سخت افزاری احساس می شد،که نقش الماس با استفاده از متخصصین و افراد کاربلد توانستند نیاز های خود را برطرف کنند و  در فضایی بالغ بر 2500 متر مربع و 250 پرسنل کارگاهی و اداری، در ارائه هرچه بیشتر و بهتر پروژه های چاپی و تبلیغاتی و رفع نیاز سفارش دهندگان مخصوصا در حوزه محصولات عمومی، در خدمت شما عزیزان است.

این مجموعه با سابقه ی 14 سال کاری، تمام تلاش خود را کرده تا بتواند بر 3 اصل و عقیده ی خود پا برجا بماند.

آن 3 اصل عبارتند از :

1.قیمت پایین

2.کیفیت مطلوب

3.سرعت بالا(زمان)

محصولات چاپی عمومی و اختصاصی در تمامی اندازه و شکل ها را شما می توانید با استفاده از سایت مقوا به راحتی از این چاپخانه خریداری کنید.

در اصل این مجتمع با تمرکز بر فعالیت های چاپی در فرم های عمومی  بیشتر بر کیفیت و قیمت محصولات فوکوس کرده و از نظر طراحی محصولات چاپی خدماتی ارائه نمی دهند، مقوا علاوه بر اینکه تمامی محصولات چاپی نقش الماس را در اختیار شما می گذارد بلکه آموزش طراحی،طراحی کردن و حتی مشاوره طراحی و … در اختیار شما می گذارد تا شما به راحتی بتوانید آن چه که مد نظر دارید را تهیه کنید.

هدف چاپخانه نقش الماس :

این مجـتمع به عنوان یک واحـد تخصـصی در زمیـنه چاپ افسـت فعالیـت کرده و از این رو در خدمات طراحی نمی تواند به شما کمکی کند. فرایند چاپ افست را می توانید در مقاله موجود در سایت مقوا بخوانید تا به طور دقیق با آن آشنا شوید .

با توجـه به این مطلـب مـی توان نتیجـه گـرفت که روند انجـام خـدمات در مجـتمع چـاپ نقـش الماس مـناسـب برای چاپخانه ها، دفـاتر، مراکـز و کانون های تبلیـغاتی و بازاریابان محـترم صنـعت چاپ بوده و بهتر آنـست که سایـر مشـاغل غیر مرتبط از دیگر چاپخانه های موجود در سایت مقوا دیدن کنند تا اگر محصولات چاپی دیجیتال و اختصاصی می خواهند در کم ترین زمان و با کیفیت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهند.
امید است که بتوانیم در راستای خدمت رسانی به مشتریان و همکاران عزیز قدم کوچکی برداشته و جایگاه صنعت چاپ کشورمان را با چاپخانه های بزرگی همچون نقش الماس ارتقاء بخشیم.

مقوا را دنبال کنید تا بتوانید چاپخانه های متفاوت با فعالیت های آن ها را بشناسید و بتوانید چاپخانه ی مورد علاقه خود را پیدا کنید و از خدمات ما سهیم باشید در ادامه به چاپخانه های بزرگ دیگر و رقابت آن ها با هم می پردازیم.خوشحال می شویم تا نظراتتان را برای ما بنویسید تا بتوانیم در ارائه خدمات هر چه بهتربه شما سریع تر عمل کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی اصلی