هر آنچه از چاپ میخواهید ما برایتان فراهم میکنیم. با متخصصین ما تماس بگیرید.

نیروی کار جوان و مجتمع چاپ آراد

چاپخانه آراد در سال 1387 پا به عرصه ی صنعت چاپ گذاشتند .این مجموعه از ابتدای فعالیت خود با تلاش های مدیر آینده نگر و با بکارگیری نیروی کار جوان و متخصص و همچنین با کمک و همراهی مشتریان وفادار، توانسته جایگاه خود را در صنعت چاپ حفظ نماید و به اهداف ویژه خود در این زمینه دست یابد. مجتمع چاپ آراد یکی از کامل ترین مجتمع های چاپ می باشد که با بهره گیری از ماشین آلات روز چاپ با هدف بهبود صنعت چاپ کشور در حال خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد. مجتمع چاپ آراد ارائه دهنده خدمات چاپ، کارت ویزیت، سربرگ، ست اداری، بروشور، کاتالوگ، هدایای تبلیغاتی، پاکت نامه و انواع سفارش عمومی و اختصاصی می باشد.

اهمیت به نیروی کار جوان :

مجتمع آراد با اهمیت دادن به تفکر و خلاقیت نیروی کار جوان توانسته است در این راستا حرفی برای گفتن داشته باشد . در اصل با جدی گرفتن جوانان و هدف گذاری های درست توانسته است در تکنولوژی صنعت چاپ جزء اولین ها باشد و به عنوان اولین چاپخانه ای که اپلیکیشن چاپ را ایجاد کرده است نام برده شود .

شاید برایتان سوالی پیش بیاید که این چاپخانه خود اپایکیشن دارد و به طور آنلاین شما می توانید محصوا مورد نظر خود را تهیه کنید و برای چی از سایت مقوا خریداری کنید ؟

جواب این سوال را این گونه می توانیم به شما بگوییم که مقوا علاوه بر قیمت خود چاپخانه ها خدماتی را به شما ارائه می کند که چاپخانه های دیگر این خدمات را به شما ارائه نمی دهند از جمله مشاوره طراحی، آموزش طراحی، مقایسه کیفیت چاپخانه ها با هم ، همچنین ایجاد انتخاب قدرت برای شما و… پس محصولات مجتمع آراد را با بهترین خدمات در مقوا دنبال کنید .

دستگاه های موجود در مجتمع آراد :

– ماشین چاپ دو ورقی 5 رنگ

– ماشین دو ورقی 4 رنگ

– ماشین چاپ 4.5 ورقی 2 رنگ

– ماشین چاپ 4.5 ورقی تک رنگ

– دستگاه لترپرس 2 ورقی

– دستگاه تا کنی 2 ورقی

– دستگاه سلفون کشی واتر بیس

– دستگاه سلفون کشی حرارتی

– دستگاه برش دیجیتال

– دستگاه دایکات فکی

چاپخانه آراد روز به روز در حال پیشرفت است و هدف والایی با استفاده از نیروی کار جوان دارد. آن را حمایت کنیم تا راهی برای پیشرفت جوانان کشور خود باشیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی اصلی