هر آنچه از چاپ میخواهید ما برایتان فراهم میکنیم. با متخصصین ما تماس بگیرید.

مجتمع چاپ مقدم همراه شما در تبلیغات

مجتمع چاپ مقدم در سال 1390 پا در عرصه تبلیغات گذاشت. در اصل فعالیت خود را ابتدا در تابلوسازی (برند نوین الکترونیک) و پس از آن چاپ بر روی اجسام شروع کرد .بعد از تلاش های پی در پی در طی 2 سال توانست در عرصه تابلوسازی حرفی برای گفتن داشته باشد.هنگامی که این مجتمع در ساخت تابلو سازی مشکل و چالشی برای خود ندیدند پا در عرصه چاپ و فرم بندی افست گذاشتند.هم اکنون طی گذشته 3 سال توانسته اند محصولات چاپی با کیفیت قیمت مناسب متناسب با نیاز مشتری تولید کنند .

خدمات مجتمع مقدم چیست ؟

مجتمع چاپ مقدم سعی در راحتی شما برای انتخاب محصولاتتان می کند. این مجتمع با ارائه خدماتی مثل ارسال رایگان،محصولات با کیفیت ،محصولات با قیمت مناسب و استفاده از ماشین آلات به روز و عالی را به شما ارائه می دهند تا با رضایت خاطر بتوانید از این مجتمع خرید خود را به عمل در آورید.

تاثیر مقوا بر مجتمع مقدم :

شاید برای شما بار دیگر این سوال پیش آید که چرا به طور مستقیم از خود چاپخانه خرید خود را نکنیم ؟خرید از سایت مقوا چه تاثیری برای ما دارد ؟ در اصل همان طور که گفته ایم این چاپخانه می تواند رقیب بسیار خوبی در ارائه محصولات چاپی برای دیگر چاپخانه ها باشد و در کیفیت و قیمت محصولات خود حرف اول را می زند اما مقوا برای ارائه خدماتی بهتر تلاش می کند از جمله مشاوره طراحی ، آموزش طراحی، صدور فاکتور آنی، خرید محصولات از سایت ما با همان قیمت چاپخانه و انتخاب زمان تحویل محصولات و …

مقوا تمام تلاش خود را کرده تا شما بتوانید محصولات خود را از بهترین چاپخانه ها تهیه کنید و همچنین خدماتی را برای شما ایجاد کرده است که در هیچ چاپخانه ای نمی توانید آن را پیدا کنید . همچنین محیطی را برای شما به وجود آورده تا بتوانید قیمت و کیفیت محصولات چاپخانه ها را با هم مقایسه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی اصلی