1

زمان تحویل

هر زمان از زندگى يك فرصت است تا به هدف خود برسید ، براى استفاده درست از لحظه هاى زندگي بايد به دنبال راهكارى باشید تا در كمترين زمان به آنچه كه مى خواهید برسید.مقوا زمان را غنيمت مى شمارد و شرايطى را ايجاد كرده است  تا شما كاربران مقوا ديگر دغدغه ى زمان براى سفارش محصولات چاپى نداشته باشيد و در كمتر از ٢٤ ساعت (٦ ساعت ) سفارش شما به دستتان برسد. هم چنين شما مي توانيد زمان سفارش هاي متفاوت و دلخواه ديگري نيز انتخاب كنيد: از ٦ ساعت و يك روزه و دو روزه گرفته تا ١٠ روزه.

زمان را غنیمت بشمارید تا به سرعت به سمت موفقیت پیش بروید.

2

استعلام قیمت

شايد خيلى ها اين كلمه رو شنيده باشند و با خود فكر كرده باشند كه حتما يه كلمه تخصصى است .اما اینگونه ی نيست استعلام قيمت يعنى اگر  شما محصولى را بخواهید كه در سايت مشخصات آن نباشد، براى ما در قسمت استعلام مى نويسيد و ما آن را از چاپخانه ها مى پرسيم و قيمت گفته شده را به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد  و اگر مايل باشید سفارش خود را ثبت می کنید.

شما با مقوا هر محصول تبليغاتى در هر شكل و اندازه اى را مى توانيد به راحتى سفارش دهيد.

3

محاسبه قیمت آنلاین

‌‌مزیت خرید آنلاین را می توانید در کمتر صرف شدن زمان برای رسیدن به محصولات مورد نیاز خود بدانید.

 

‌‌‌شما دیگر نیاز به پرس و جو و رفت و آمد برای پیدا کردن محصول مورد نیاز خود با قیمت مناسب نیستید.با استفاده از سامانه ی چاپ آنلاین مقوا شما با قیمت های روز چاپخانه ها مواجه می شوید و هیچ نگرانی در پرداخت آن نخواهید داشت.

‌همچنین  مقوا به صورت آنلاین  هر آنچه که مدنظرتان است از چندین چاپخانه متفاوت، با تمامی قیمت ها در اختیارتان می گذارد.

‌‌در اصل شما در کمترین زمان می توانید تمامی قیمت ها را داشته باشید، حتی اگر تعداد محصولات مورد نظر شما زیاد است احتیاجی به محاسبه نیست، مقوا قیمت دقیق هر آنچه که شما بخواهید را در اختیارتان می گذارد.

4

بررسی (فایل چک)

کلیه سفارشات ثبت شده بدون هیچ گونه هزینه ای بررسی می شود، چنانچه فایل ارسال شده برای چاپ مناسب نباشد به مشتری اطلاع داده می شود.محدوده بررسی مقوا در  اندازه و رزولوشن قابل قبول، درست بودن تعداد صفحات و بررسی نداشتن رمز در فایل های پی دی اف است

5

ساعت سفارش

روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا ساعت 15 و روز های پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا ساعت 12 را ساعت مقرر در نظر بگیرید.(در محصولات 6 ساعته ، تا ساعت  11 مقدور می باشد )

و پنج شنبه ها محصولات 6 ساعته نخواهیم داشت.

روز های تعطیل رسمی و غیر رسمی روز کاری محاسبه نمی شود.  

6

پیگیری

شما به راحتی با رجوع به پنل کاربری خود می توانید سفارشات ود را پیگیری کنید، همچنین از طریق تماس تلفنی و email می توانید از مراحل سفارش خود با خبر شوید.

7

طراحی

سوال اصلی اینجاست که چگونه می توانید در ذهن مخاطبان خود به خوبی هک شوید ؟ مقوا علاوه بر ارائه محصولات چاپی، قواعد طراحی و چاپ را به شما یاد  می دهد تا به آنچه مد نظرتان هست  برسید.همچنین شرایطی را ایجاد کرده ایم تا در صورت نداشتن طرح، به شما طرحی مناسب ارائه دهیم.